У Чернівцях стартували теледебати «Велике журі»

24 вересня 2012 року  Буковинська партнерська агенція в рамках проекту «Парламентські вибори 2012 року в Україні: підтримка громадських ініціатив» спільно з ТРК «Чернівці» та інтернет-ТБ «Чернівці-TV» (Chernivtsy.tv)  розпочали телевізійний проект «Велике Журі: Виборці vs Кандидати». 
«Команда виборців», тобто чернівчан, представлена місцевими незалежними експертами.
Коло питань для обговорення стосуються, переважно, того, як партії та кандидати у депутати  бачать свою діяльність (у разі обрання) у Верховній Раді України у контексті розв’язання  місцевих проблем.
Мета обговорення: надати можливість громадянам через відкриий обмін думками отримати достовірну, об’єктивну інформацію про учасників виборчого процесу, їхні програмні засади, зокрема,  про погляди кандидатів на актуальні місцеві проблеми, що турбують громаду краю, що сприятиме прийняттю власного рішення при голосуванні. 
Перша програма  була  присвячена ВО «Свобода». Наступний раунд «Великого журі» відбудеться у середу 26 вересня 2012 року о 18-00 і буде присвячений партії «Удар Віталія Кличка». Ведучий теледебатів – Арсеній Анциперов. Дивіться «Велике журі» щопонеділка та щосереди о 18-00 на телеканалі «Чернівці» та інтернет-каналі Chernivtsy.tv.
Телепрограми створені в межах спільної ініціативи Pact Inc. та Фонду Східна Європа. Точки зору, відображені у програмах, є винятковою відповідальністю учасників та не обов’язково відображають точку зору Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), Уряду США, Pact Inc., Фонду Східна Європа чи ТРК «Чернівці».

1 коментар

Галина Єреміца
Переглянути програму «Велике журі» можна тут:http://chernivtsy.tv/u-chernivtsyah-startuvali-teledebati-velike-zhuri.html
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте